Dane firmy

http://mal-met.com.pl/ | Wdmuchiwanie światłowodów


Z.P.H.U MAL-MET


Powstańców Wielkopolskich 23b, 86-061 Brzoza

Tel: 525 223 378

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Technologia światłowodowa dynamicznie się rozwija, co pozwala cieszyć się znacznie szybszym i stabilniejszym internetem niż przez wiele wcześniejszych lat. Polacy doceniają możliwości, jakie stwarza nowoczesna infrastruktura służąca do przesyłania danych.

Samo zakładanie sieci nie należy do najtańszych inwestycji, dlatego dużym zainteresowaniem cieszy się wdmuchiwanie światłowodów. Jest to specjalna technika wyróżniająca się efektywnością, niskim kosztem oraz szybkim czasem realizacji. Specjalne wdmuchiwarki, a także niezbędne narzędzia i akcesoria są produkowane w Brzozie Bydgoskiej przez przedsiębiorstwo Mal-Met. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu unikatowych technologii wykorzystywanych przez podmioty zajmujące się montażem sieci światłowodowych.

Wdmuchiwarki powstają przy użyciu maszyn CNC i znakomicie sprawdzają się do wprowadzania światłowodów do wnętrza rur osłonowych przy użyciu sprężonego powietrza. Serwisanci odpowiedzialni za rozwój infrastruktury światłowodowej w Polsce doceniają możliwości, które gwarantuje sprzęt produkowany pod Bydgoszczą.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, Aleksandrów Kujawski

Przejdź do wpisu >

Amer Event


Szymborska 53, Inowrocław

Przejdź do wpisu >