Dane firmy

Cennik odzieży używanej


WILTEX


Polna 2, 60-185 Skórzewo

Tel: +48735777778

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Korzystanie z usług renomowanej hurtowni odzieży używanej i outletowej to zdecydowanie najlepszy sposób na zaopatrywanie swojego sklepu w towar. Firma Wiltex działa na rynku od lat, co pozwoliło jej doskonale poznać potrzeby i oczekiwania zarówno odbiorców, jak i ich klientów, czyli osób nabywających produkty używane albo outletowe. Z tego doświadczenia wynika znakomita oferta, obejmująca produkty cenionych marek, nowe lub na tyle niezniszczone, że nie mają żadnych widocznych wad.

W dodatku cennik odzieży używanej i outletowej, jaki proponuje ta firma, jest niezwykle przystępny, dzięki czemu korzystanie z jej usług i zaopatrywanie swojego sklepu w świetnej jakości towar nie wiąże się z wysokimi wydatkami. Jednocześnie, sprzedając te produkty, można sporo zarobić, rozwiązanie, jakim jest współpraca z tym przedsiębiorstwem, jest więc ze wszech miar godne polecenia i opłacalne.

W ofercie znaleźć można produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci, w większości pochodzące z niedawnych kolekcji, a więc modne.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Przejdź do wpisu >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Przejdź do wpisu >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Przejdź do wpisu >