Dane firmy

Instalacja pneumatyczna


SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k


Głuszyna 58, 61-329 Poznań

Tel: 61 668-27-56

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W przypadku wyboru instalacji powietrznej ważne jest wiele czynników, wśród których są między innymi: średnica dobrana zgodnie z zakładaną wydajnością urządzeń, materiał, z którego wykonano orurowanie, zastosowanie projektowanej konstrukcji, możliwości rozbudowy w przyszłości oraz zapotrzebowanie na ciśnienie robocze na sprężone powietrze.

Co więcej, pod uwagę bierze się także warunki środowiskowe i przemysłowe, w jakich instalacja powietrzna będzie pracować. Instalacja pneumatyczna jest złożona z wysokiej jakości rur, które zbudowane są z tworzyw sztucznych wielowarstwowych i metalowych kształtek. Wszystkie elementy łączy się ze sobą w procesie zgrzewania. Dzięki temu uzyskuje się wysoką szczelność i niezawodność połączeń w długim okresie. Do ich stworzenia należy wykorzystać profesjonalne zgrzewarki do rur. Więcej na ten temat można przeczytać na System-tech.com.pl.

Użytkownik orangegoose662 napisał:
Instalacje czy wygrodzenia, które proponuje nam firma SYSTEM-TECH są w najwyższej jakości wykonania oraz odpowiedniej odporności na warunki zewnętrzne. Oferta pierwsza klasa!
Data: 2021-02-03 12:41:06
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Przejdź do wpisu >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Przejdź do wpisu >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Przejdź do wpisu >