Dane firmy

Garaże blaszane kujawsko pomorskie • Stalgar


Stalgar


Siewna 21C, 31-231 Kraków

Tel: 728 50 50 30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Zadbaj o swoje auto i postaw na garaże blaszane, oferowane w kujawsko-pomorskim przez firmę garaze.org.pl! Są to liderzy w branży, którzy działają już od 20 lat! Mogą natomiast zaoferować wysoką jakość, wytrzymałość, a przede wszystkim terminową realizację zlecenia.

Zamawiając od nich garaż, możesz liczyć na perfekcyjnie wykonany projekt, który będzie odpowiedzią na Twoje zapotrzebowania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do garażu prowadziły dodatkowe drzwi, a także, by w bramie zaimplementować funkcję uchylną. Oczywiście do budowy garażu wykorzystana zostanie popularna współcześnie blacha trapezowa, która jest gwarancją wysokiej wytrzymałości. Mało tego, będziesz mógł również dobrać kolor garażu. Może on pozostać w standardowej formie, a nawet przypominać drewno, dzięki realistycznej imitacji.

Użytkownik lesimous napisał:
Mam u siebie garaż blaszany od Stalgar i muszę przyznać, że to solidna i praktyczna konstrukcja. Zdecydowałem się na model dwustanowiskowy, bo takie jest dla mnie najbardziej optymalny. Dodam jeszcze, że jeśli nie jesteśmy czegoś pewni to warto się skontaktować z nimi - możemy liczyć na fachową pomoc/doradztwo.
Data: 2019-11-20 12:57:57
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

F.H.U. Styrnol - Witold Budzowski


Zawoja Podryżowana 1332, Zawoja

Przejdź do wpisu >

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Przejdź do wpisu >