Dane firmy

Wędki dragon sklep


Sklep wędkarski FishingWorld.pl


Blich 26a, 24-170 Kurów

Tel: 880597600

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Krótki opis firmy:

Przechodzisz na emeryturę i martwisz się, co zrobisz z czasem wolnym? Niepotrzebnie, gdyż dopiero teraz będziesz miał czas na hobby, a jeśli jeszcze go nie masz, pomyśl o wędkarstwie. Nic tak nie uspokaja, jak delikatny plusk wody i obserwowanie ryb spławiających się nieopodal. Przecież nie chodzi o to, by złowić jak najwięcej, ale by spędzić zdrowo i przyjemnie czas. Nie musisz nawet zbyt wiele wydawać na sprzęt i powoli skompletujesz sobie wszystko, co będzie Ci przydatne. Na stronie fishingworld.pl znajdziesz niedrogie wędki Dragon, które sprzedaje sklep internetowy ze sprzętem dla pasjonatów tego rodzaju spędzania wolnego czasu.

Jakikolwiek rodzaj wędkarstwo wybierzesz, marka ta będzie dla Ciebie miała odpowiednią wędkę. Czy będzie to wędkarstwo rzeczne, czy nieco droższe morskie, z pewnością obługa sklepu pomoze Ci wybrać odpowiedni kij. Marka Dragon produkuje wędki spinningowe, muchowe, karpiowe, castingowe, gruntowe, a nawet podlodowe. Pomyśl o ty, bo to może być fajna sprawa.

Użytkownik Alicja Mazur napisał:
W tym sklepie internetowym udało mi się zakupić bardzo dobrą wędkę Dragon dla mojego narzeczonego jako prezent urodzinowy.
Data: 2019-06-07 15:41:14
Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Yasumi Chełm


Lwowska 79a, Chełm

Przejdź do wpisu >