Dane firmy

MAREK SOLARZ STUDIO MS | Litery podświetlane 3D


MAREK SOLARZ STUDIO MS


Chmieleniec 35, 30-348 Kraków

Tel: 608 696 298

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Aby zamówić litery reklamowe w prezentowanej firmie, nie musisz posiadać gotowego projektu. Jego przygotowaniem zajmie się zespół specjalistów, którzy opracują od podstaw koncepcję graficzną, a także zaproponują czcionkę i rodzaj materiału, z którego będzie wykonany produkt. Wszystkie ustalenia są wykonywane w porozumieniu z inwestorem, przy uwzględnieniu możliwości technicznych oraz finansowych. 

Firma M Ar od dawna przygotowuje podświetlane litery 3D dla sklepów, restauracji i firm. Jej realizacje są obecne w punktach obsługi klienta, w recepcjach, holach i salach konferencyjnych. Nie brakuje ich także na różnego rodzaju targach i eventach. 

Litery z podświetleniem są wykonywane w różnych rozmiarach. Bardzo często są łączone w większe projekty, na przykład w podświetlane zespoły liter lub neony. Światło zapewniają moduły LED, które od wielu lat są uznawane za najbardziej oszczędne i wydajne. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie optymalnej barwy światła, przy znikomym zużyciu energii elektrycznej.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

F.H.U. Styrnol - Witold Budzowski


Zawoja Podryżowana 1332, Zawoja

Przejdź do wpisu >

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Przejdź do wpisu >