Dane firmy

MAF Architekci spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa | Indywidualny projekt domu jednorodzinnego piła


MAF Architekci spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa


Dr. Franciszka Witaszka 6, 64-920 Piła

Tel: 603 614 709

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W wielu miastach Polski można zlecić wykonanie dokumentacji technicznej na zamówienie. Można załatwić wiele spraw zdalnie, jednak warto, chociaż na pierwsze spotkanie z architektem umówić się osobiście. Idealnie jest, gdy wybiera się profesjonalistę, który działa na terenie danego miasta czy wsi, gdyż zna już zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego i od razu zweryfikuje, czy plan klienta może zostać urzeczywistniony.

Indywidualny projekt domu jednorodzinnego w Pile wykonać może firma MAF Architekci sp. z o.o. sp. k. Zespół profesjonalistów od lat opracowuje dokumentacją niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę. Wykonują zarówno nowoczesne projekty, jak i klasyczne style architektoniczne. Chętnie odpowiadają na pytania klientów, co ułatwia współpracę. Pasję i zaangażowanie widać w opracowanych projektach i zadowoleniu licznego grona zleceniodawców.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Przejdź do wpisu >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Przejdź do wpisu >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Przejdź do wpisu >