Dane firmy

Outsourcing IT Poznań • Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Bukowińska 22, 02-703 Warszawa

Tel: +48 22 472 40 10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Zarządzanie współczesną firmą bardzo często wiąże się z opieką nad systemem informatycznym. Nierzadko są to rozwiązania bardzo rozbudowane, do których obsługi, konserwacji i aktualizacji wymagana jest duża wiedza. Powierzenie opieki specjalistom jest w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem. Firma Lizard zadba o taką profesjonalną i kompleksową opiekę, proponując przy tym konkurencyjne ceny.

Rozbudowaną ofertę tych specjalistów można bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb. Realizowany w Poznaniu outsourcing IT sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Firma zadba nie tylko o obsługę i aktualizację, ale także o bezpieczeństwo. W sieciach informatycznych gromadzi się dzisiaj ogromne ilości danych, które należy w odpowiedni sposób zabezpieczać. Warto już teraz zajrzeć na stronę i zapoznać się z usługami tej firmy.

Użytkownik aldiss napisał:
Usługi z zakresu IT, jakie świadczone są przez firmę Lizard, cechują się profesjonalizmem. Nie bez znaczenia jest też ich doświadczenie w branży. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z nimi.
Data: 2019-10-09 10:41:38
Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Oka Bags


Kopernika 7, Ostrołęka

Przejdź do wpisu >