Dane firmy

Podajnik nakrętek


Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, 05-530 Czersk

Tel: 22 300 17 35

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Zakłady produkcyjne oraz fabryki, niezależnie od ich wielkości, powinny dysponować różnego rodzaju urządzeniami. Mowa tu m.in. o maszynie, jaką jest podajnik nakrętek oraz etykieciarka. Te niepozorne artykuły w znacznym stopniu przyspieszają czas wykonywania pracy, co ma bezpośrednie przełożenie na zwiększenie zysków danego przedsiębiorstwa. Etykieciarka okaże się nieoceniona w przypadku producentów butelek, lekarstw, lecz nie tylko. Jest ona prosta w obsłudze, a do jej produkcji wykorzystano solidne materiały wysokiej jakości. Miejscem oferującym tego typu urządzenia jest firma Kambion, czyli sklep sprzedający niezawodne produkty dla najbardziej wymagających osób.

Podajniki do nakrętek zostały wyposażone w nowoczesne roboty, które są w stanie zamykać opakowania w ruchu, a wszystko to bez konieczności ich zatrzymywania. Urządzenia te sprawdzą się w przypadku:

  • pompek do mydła,
  • flip-topów,
  • triggerów.

Co równie istotne, takie maszyny mogą być podłączone do mechanicznego sortownika, co umożliwia wykonywanie ruchów wstecznych. Kwestia ta zwiększa też kontrolę nad procesem zakręcania.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Oka Bags


Kopernika 7, Ostrołęka

Przejdź do wpisu >

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Przejdź do wpisu >