Dane firmy

HUBUFORM  | Kurtka dla psa


HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Pelikanów 31/33, 02-843 Warszawa

Tel: 721-240-257

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Kiedy nadchodzą chłodne dni, warto pomyśleć o swoim piesku zwłaszcza tym, który ma krótką sierść i bardzo marznie podczas spacerów. Bardzo odpowiednia może być kurtka dla psa ze sklepu z linku hubuform.pl, w której Twój pupil przygotowany będzie na każdą pogodę. Odzienie to jest odporne na działanie wiatru, deszczu i chłodu, zatem nawet przy najgorszej aurze możesz być pewien, że zwierzątko się nie przeziębi. Kurtka ta ma ciepłą, polarową podszewkę również na kołnierzu, co zapewnia nie tylko wygodne noszenie, ale także dodatkowe ocieplenie.

Jest to eleganckie ubranko z nowoczesnych materiałów, które ma lekko połyskującą powierzchnię i ładną kolor i z pewnością Twój przyjaciel będzie w nim bardzo dobrze wyglądać. Można je prać w temperaturze 30 stopni, a dzięki temu, że wykonane jest z lekkich materiałów, szybko wyschnie. Kurteczki te są dostępne w kilku rozmiarach, zatem wystarczy zmierzyć swojego pupila i dopasować rozmiar kurtki do niego, aby już przy pierwszym spacerze w chłodny dzień Twojemu zwierzątku było ciepło i niestraszny był mu deszcz czy mróz.

Użytkownik ungallar napisał:
Dzięki zakupom w tym sklepie mam poczucie, że mój czworonożny przyjaciel, ma akcesoria najwyższej klasy. Na przykład: kurteczka dla psa jest warta każdej wydanej złotówki. :)
Data: 2019-05-17 11:25:34
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Oka Bags


Kopernika 7, Ostrołęka

Przejdź do wpisu >

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Przejdź do wpisu >