Dane firmy

Pendrive reklamowe


Fabryka Gadżetów


Kineskopowa 1 C, 05--50 Piaseczno

Tel: 600 072 932

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Nie da się ukryć, że klienci lubią otrzymywać drobne prezenty. To sprzyja budowaniu dobrych relacji z klientem, a dodatkowo pozwala wypromować sprzedawane przez siebie produkty i usługi. Nowoczesnym gadżetem reklamowy jest pendrive. Różne gadżety reklamowe oferuje firma Fabryka Gadżetów, która oferuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne produkty reklamowe. W jej ofercie znajdziesz pendrive'y reklamowe o różnych pojemnościach i stylistyce. Oferowane są pendrive'y, które można nosić jak wisiorek czy też przyczepić do kluczy.

Ponadto, firma oferuje również słodycze, torby, plecaki czy też ołówki reklamowe. Istnieje możliwość zamówienia również firmowej biżuterii, która będzie ekskluzywnym prezentem dla Twoich klientów. Na stronie fabrykagadzetow.com.pl zapoznasz się dokładniej z aktualną ofertą firmy.

Użytkownik Maja Wiśniewska napisał:
Fabryka gadżetów ma mnóstwo ciekawych giftów do wyboru. Ja kupiłam ostatnio fajne, malutkie pendrivy USB w postaci przywieszki do kluczy. Niesamowite, pojemność 128GB, a wielkość pamięci to jakieś 2cm!
Data: 2018-05-09 15:50:32
Ocena: 5

Inne firmy w pobliżu:

Oka Bags


Kopernika 7, Ostrołęka

Przejdź do wpisu >

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Przejdź do wpisu >