Dane firmy

Meble kuchenne na wymiar warszawa cennik


EST MEBLE Sp. z o.o.


Niekłańska 35, 03-924 Warszawa

Tel: 727474787

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Produkcja i dystrybucja wysokiej jakości, robionych na zamówienie we własnej stolarni i lakierni mebli przeznaczonych do różnych rodzajów pomieszczeń, od kuchni, poprzez salon, pokój dziecięcy, sypialnię, łazienkę, aż po biuro, to oferta, jaką przygotowali dla klientów pracownicy firmy EST MEBLE Sp. z o. o. Realizator podejmuje się zleceń od osób prywatnych i biznesowych, gwarantując terminowość, dokładność i indywidualne podejście do każdego projektu.

Starając się sprostać przede wszystkim potrzebom lokalnego rynku, kadra wytwórcy przyjmuje zamówienia m. in. na meble kuchenne na wymiar w Warszawie. Cennik, z uwagi na mnogość dostępnych rozwiązań w zakresie wyboru rodzaju materiału oraz ilość jego zużycia, a także wykończeń, jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. 

Firma dostarcza i montuje poszczególne elementy zabudowy w ustalonym ze zlecającym terminie. Wsparciem przy aranżacji wnętrz, z którego może skorzystać za darmo klient,  jest pomoc i doradztwo wykwalifikowanego projektanta.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Oka Bags


Kopernika 7, Ostrołęka

Przejdź do wpisu >