Dane firmy

Blackmagic studio camera


Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, 02-382 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Cyfrowa Republika umożliwia klientom nabycie profesjonalnego sprzętu na potrzeby produkcji telewizyjnych. Jako autoryzowany przedstawiciel zagranicznych marek takich jak: Tangest Devices, Samyang czy Switronix oferuje markowe produkty w konkurencyjnych cenach.

Ich oferta wzbogacona jest w profesjonalne kamery, które pozwolą nagrać materiał wideo w najwyższej rozdzielczości HD, Ultra HD, a nawet 4K. Wśród wielu dostępnych modeli wyróżnia się Blackmagic Studio Camera, która jest niewątpliwie najmniejszą na świecie kamerą studyjną używaną do transmisji wideo na żywo. Dzięki wbudowanemu czytnikowi Talkback zapewnia stałą komunikację między operatorem a resztą ekipy.

A może interesują Cię obiektywy z szerokim zoomem czy pulpity pozwalające zdalnie sterować aż 8 kamerami? Te i wiele innych produktów znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Decydując się na zakup, klient może liczyć na szeroki zakres produktów i profesjonalną obsługę pomocną przy realizacji zamówienia. Skorzystaj z bogatej oferty i ciesz się darmową wysyłką albo załap się na promocję autoryzowanych produktów.       

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Oka Bags


Kopernika 7, Ostrołęka

Przejdź do wpisu >

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Przejdź do wpisu >