Dane firmy

Tworzenie animacji komputerowej • Crazy Cat Studio


Crazy Cat Studio


Kwiatowa 11, 43--36 Wilkowice

Tel: 510 772 141

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Przyciągnięcie uwagi współczesnego odbiorcy to niezwykle trudne zadanie. Dlatego, jeśli chcesz skłonić odbiorcę do wyboru oferty Twojej firmy, musisz sięgać po nowoczesne, przyjazne dla niego formy przekazu. Doskonałym tego przykładem są dynamiczne, krótkie filmy animowane, które wykorzystuje się prezentacji marki, usługi czy produktu. 

Produkcja reklamowych, produktowych i biznesowych filmów animowanych to specjalność firmy Crazy Cat Studio. Podstawą oferty firmy jest tworzenie animacji komputerowej na podstawie materiałów nadesłanych przez klienta. Taka animacja może mieć wydźwięk reklamowy, promocyjny lub informacyjny, w zależności od potrzeb zleceniodawcy. Najczęściej są to krótkie animacje uzupełnione o głos lektora i indywidualnie przygotowaną ścieżkę dźwiękową. Całościowy produkt w postaci krótkiego, udźwiękowionego filmu animowanego przekazywany jest klientowi we wcześniej ustalonym formacie zapisu danych.

Użytkownik tituseald napisał:
Crazy Cat Studio to profesjonaliści w tworzeniu filmów animowanych, którzy nie boją się sprostać wyzwaniom, jakie stawiają przed nimi klienci. Dobry montaż i dopasowana ścieżka dźwiękowa - to kolejne atuty, które zwróciły moją uwagę, kiedy oceniam efekty ich pracy.
Data: 2019-03-15 13:57:36
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

LIMBA


Górnośląska 11, Poręba

Przejdź do wpisu >

Maxsote


strzelców bytomskich 87B, bytom

Przejdź do wpisu >