Dane firmy

Ekskluzywne książki


BTB Paweł Kołata, Antykwariat SOBIESKI Paweł Kołata


Zadowicka 53A, 62-872 Godzisze Małe

Tel: 609772993

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Niekiedy najlepszym prezentem dla kogoś bliskiego lub dla samego siebie są książki. Te stare, w pięknych oprawach i pachnące starym drukiem pozwolą przenieść się w całkiem inny świat. Gdzie jednak szukać takich, które na pewno spełnią oczekiwania? 

Jeśli chodzi o ekskluzywne książki w skórzanych okładkach, które stanowić będą niepodważalnie piękną dekorację domowej biblioteczki, to antykwariat internetowy antyksobieski.pl jest w stanie zaoferować najlepsze publikacje. Od lat firma skupuje i sprzedaje książki przedwojenne oraz polskie starodruki, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Co ważne, wszystkie książki dostępne na stronie antykwariatu online opatrzone zostały atrakcyjnymi cenami. Nie można także zapomnieć, że pracownicy dokładają starań, aby każda pozycja była w jak najlepszym stanie i prezentowała się naprawdę pięknie. 

Użytkownik beautifulsnake610 napisał:
Uważam, że to dobry antykwariat, który świadczy swoje usługi również online. Kupiłem u nich parę pozycji książkowych do mojej kolekcji i nie mogę powiedzieć złego słowa na jakość obsługi klienta.
Data: 2020-05-29 12:56:29
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Przejdź do wpisu >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Przejdź do wpisu >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Przejdź do wpisu >