Dane firmy

Prasa do kartonu


Bramidan Polska


Łuczanowicka 27, 31-766 Kraków

Tel: 126808880

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Firma Bramidan jest jednym z większych europejskich dostawców belownic oraz pras do odpadów. Na stronie internetowej odnaleźć można wiele rodzajów maszyn, które z pewnością sprawdzą się w najróżniejszych przedsiębiorstwach. Producent gwarantuje, że wszystkie urządzenia spełniają wysokie oczekiwania klientów.

Prasa do kartonu jest doskonałą inwestycją z tego względu, że urządzenie jest w stanie zminimalizować koszty związane z usuwaniem odpadów. Należy również wspomnieć o ogromnej oszczędności miejsca. Magazynowanie setek kartonów może być kosztowne, dlatego producent maszyn gwarantuje dużą wydajność produktów oraz ich szerokie zastosowanie.

Decydując się na którąkolwiek z maszyn można być pewnym ich bezpieczeństwa w użytkowaniu. Załadunek odpadem jest prosty. Wystarczy umieścić w środku zużyte kartony, papiery. Po przyciśnięciu odpowiednich guzików następuje wyrzut beli. Po zakupie otrzymają Państwo wszelkie wskazówki dotyczące obsługi. W razie jakichkolwiek pytań wystarczy kontakt telefoniczny.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Przejdź do wpisu >

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Przejdź do wpisu >