Dane firmy

Napędy do bram Koziegłowy


Brameks


Średnia 6, 61-011 Poznań

Tel: 692035755

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Zakup automatyki do bramy nie jest łatwym zadaniem. Firmy oferują rozmaite rozwiązania, jednak wielu z nas rezygnuje z powodu wysokiej ceny. Jednak warto zainwestować z powodu oszczędności czasu i zwiększenia poczucia bezpieczeństwa. Firma Brameks proponuje świetne rozwiązanie i oferuje markowe sprzęty w bardzo dobrych cenach. Aby poznać szczegóły, wystarczy umówić się z pracownikiem na bezpłatną konsultację. Podczas wywiadu dokonuje się wycena, sprawdzenie szczegółów i warunków technicznych. Nie jest to jedna żadne zobowiązanie do dalszej współpracy oraz brak dodatkowych kosztów.

Napędy do bram w Koziegłowach to najlepszy wybór na rynku. Firma to prawdziwi profesjonaliści i dopasowuje się do wymagań konsumenta. Bierze pod uwagę również walory estetyczne. Do każdego sprzętu dołączona jest oryginalna karta gwarancyjna. Firma działa na terenie województwa wielkopolskiego.

Użytkownik cerease napisał:
Brama zamówiona w firmie Brameks okazała się być strzałem w dziesiątkę! Nowoczesna i wytrzymała - właśnie takie budzi we mnie skojarzenia. W tej firmie dbają o zadowolenie klienta. :)
Data: 2019-05-14 13:07:59
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Przejdź do wpisu >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Przejdź do wpisu >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Przejdź do wpisu >