Dane firmy

Biżuteria ślubna perły - Jolanta Radziszewska


Biżuteria Jolanta Radziszewska


Tunelowa 4a, 38-100 Strzyżów

Tel: +48 17 276 02 33

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Biżuteria z pereł jest bardzo klasyczna i szlachetna. Kojarzy się z ponadczasową elegancją i klasyką, która będzie wiecznie modna. Nic więc dziwnego, że biżuteria ślubna z perłami jest bardzo często wybierana przez panny młode, które cenią sobie szykowne stylizacje i marzą o przepięknym i bardzo eleganckim ślubie. Tego typu ozdoby będą pasowały zarówno do prostej i eleganckiej sukni, jak i do kreacji z licznymi ozdobami. 
Jeśli szukasz pięknej biżuterii ozdobionej perłami, która byłaby idealna na Twój ślub, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową radziszewska.com i zapoznaj się z ich ofertą. U nich znajdziesz kolekcję biżuterii ślubnej w różnych stylach, ozdobioną perłami lub kamieniami szlachetnymi. Wybór jest naprawdę ogromny i zależy on tylko i wyłącznie od tego, jaką stylizację sobie wymarzyłaś na ten wyjątkowy dzień.
Biżuteria marki Radziszewska jest bardzo oryginalna i jedyna w swoim rodzaju. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania, wykorzystaniem solidnych materiałów oraz bardzo oryginalnymi wzorami. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Abikon Producent


Mickiewicza 15, Jedlicze

Przejdź do wpisu >

Forma Sp. z o.o.


Krajobrazowa 30, Rzeszów

Przejdź do wpisu >