Dane firmy

Szkolenia bhp i ppoż poznań


BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, 62-052 Komorniki

Tel: 509321769

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Szkolenia BHP i PPOŻ są bardzo ważne w każdej firmie. Zgodnie z prawem, każda osoba zatrudniona na umowę o pracę musi mieć ważne szkolenie BHP. Wykonanie takiego szkolenia i dopilnowanie tego, aby było ono aktualne leży w obowiązku pracodawcy. Jeśli masz dużo innych obowiązków i chciałbyś znaleźć firmę, która nie tylko wykonuje szkolenia bhp i ppoż w Poznaniu, ale zajmuje się całkowitym outsourcingiem tego typu usług, to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy BHP-KOMPLEX.
Jest to znana i ceniona firma zajmująca się świadczeniem usług BHP. Z ich pomocą będziesz miał pewność, że Twoi pracownicy mają aktualne szkolenia z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, i że dobrze znają wszystkie te reguły i wiedzą jak pracować zgodnie z nimi.
Dlatego, jeśli zdrowie i życie Twoich pracowników jest dla Ciebie ważne i nie chcesz mieć problemów z powodu braku aktualnych szkoleń BHP u Twoich pracowników, to zgłoś się do nich. Zadzwoń pod numer dostępny na ich stronie oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl i umów się na rozmowę w celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy. Zaufaj profesjonalistom i zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników najlepiej jak to tylko możliwe.

Użytkownik Kacper Kowalczyk napisał:
Bhp i ppoż dla każdego szukającego szkoleń na najwyższym poziomie. Firma z ogromnym doświadczeniem.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Przejdź do wpisu >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Przejdź do wpisu >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Przejdź do wpisu >