Dane firmy

https://allebhp.pl/inzynier-budowy-drog-ocena-ryzyka-zawodowego-metoda-pha-p


alleBHP


Cicha 5a, 67-100 Nowa Sól

Tel: +48 535 385 285

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Praca w firmach zajmujących się tematyką budowlaną od dawna była uważana za najbardziej opłacalną, ale też z racji swojego rozmachu także za jedną z najbardziej niebezpiecznych. Ilość wypadków, do jakich dochodzi podczas pracy jest duża. Zmniejszenie takich zdarzeń to jeden z zamysłów obowiązującej od 2015 roku ustawy, która nakazuje przygotowanie nowym pracownikom kat ryzyka zawodowego.

Istnieje wiele metod opracowywania kart takiego ryzyka. Ocena ryzyka zawodowego na stanowisku inżynier budowy odbywa się za pomocą matrycy mierzenie ryzyka PHA. Obowiązująca dokumentacja przewiduje przygotowanie około 25 stron różnych zapisów, które wskazują zarówno na zakres czynności w danym zawodzie, jak i również na zagrożenia wynikające z kontaktu z urządzeniami oraz czynnościami. 

Tego rodzaju dokumentacje może przygotować wiele firm zajmujących się bezpieczeństwem i higieną pracy, między innymi ta, którą można znaleźć na Allebhp.pl

Użytkownik recrur napisał:
W tym sklepie można nabyć artykuły konieczne, jeśli chce się spełniać wymogi w dziedzinie BHP. Czy chodzi o dokumentację czy znaki związane z ochroną ppoż - kupujemy je tylko tam.
Data: 2019-03-29 10:25:27
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Hurtownia "DUŚKA"


Wilenko 18, Świebodzin

Przejdź do wpisu >

AKP PROGRESS Spółka z o.o.


K. Szymanowskiego 1C, Nowa Sól

Przejdź do wpisu >

SEATBELTS


Siedlnica 30, Wschowa

Przejdź do wpisu >