Dane firmy

Dyble plastikowe z grzybkami


Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz


Morsztyna 10, 42-209 Częstochowa

Tel: +48 34 307 07 77

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Zastanawiasz się, czy styropian klejony do ściany będzie się trzymał wyłącznie na kleju? Być może tak, ale lepiej nie ryzykować, gdyż wydając pieniądze na ocieplenie, warto zrobić je porządnie, stosując między innymi dyble plastikowe z grzybkami, które przytrzymają styropian na ścianie, nawet gdyby klej nie spełnił swojej funkcji. Kołki takie można tanio kupić na stronie domenergooszczędny.eu należącej do sklepu internetowego z artykułami do izolacji domów.

W ofercie sklepu znajdują się kołki Koelner, które są wbijane i mają plastikowy trzpień z krótką 25 mm strefą rozporu. Nadają się one nie tylko do styropianu, ale także do płyt poliuretanowych i wełny mineralnej, a mocowane mogą być do:

  • betonu,
  • cegły pełnej,
  • cegły silikatowej,
  • bloczków betonowych,
  • kamienia.

W zależności od grubości styropianu lub innego materiału izolacyjnego, jaki zechce się zastosować, można wybrać kołki o długości 70, 90, 120, 140, 160, 180, 200 i 220 mm. W razie trudności z doborem odpowiedniej długości warto skontaktować się z Działem Obsługi Klienta, który z pewnością pomoże dokonać właściwego wyboru.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, Racibórz

Przejdź do wpisu >